Balaton Maraton 2015Cs 2015.09.10. 10:49
Eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
12 km férfi K1 és PK1 (5)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
1100Urbán Márton001:16:410:00
290Kovács Bence971:16:46+0:05
389Papp Dániel941:17:26+0:45
482Kovács Viktor991:22:28+5:47
596Kolosa Ervin651:29:43+13:02
 
 
 
12 km férfi kajak 2 (3)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
162Kovács Team1:22:280:00Kovács ZsoltKovács Zsolt
285Iovanel Team1:32:53+10:25Andrei IovanelSebastian Iovanel
356Kovács-Beinschródt 1:48:52+26:24Kovács LászlóBeinschródt Alexa
 
 
 
12 km női kajak (PE is) (3)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
122Csima Laura971:16:520:00
253Szentessy Míra001:31:42+14:50
324Somfai Krisztina2:05:24+48:32
 
 
 
12 km férfi OC 2 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
16GYM-TEAM 1:35:410:00Gyimóthy GáborMerkovics Viktor
 
 
 
12 km férfi PE tengeri kajak 1 (6)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
145Csenkey Tamás801:39:000:00
225Borbély Zoltán1:47:14+8:14
31Pintér András781:50:02+11:02
472Lukac Peter771:52:27+13:27
578Kovács Norbert752:02:53+23:53
673Soltes Tomi782:05:24+26:24
 
 
 
12 km férfi SUP (stand up paddle) (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
161Márton Károly811:36:590:00
219Pálla Csaba732:05:24+28:25
 
 
 
12 km férf surfski 1 (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
197Verebes Gyula1:24:260:00
257Kabai Csaba941:29:43+5:17
 
 
 
12 km férfi tengeri kajak 1 (6)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
15Perger József641:32:340:00
252Hajas Gergely821:34:34+2:00
377Kónya Imre611:36:14+3:40
413Bányai Alfonz471:37:52+5:18
555Ihász Attila751:45:03+12:29
614Fodor István561:52:49+20:15
 
 
 
25 km férfi K1 és PK1 (6)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
1101Polgár Péter992:09:100:00
288Mussinger Róbert652:18:27+9:17
387Geiza Nemeth522:38:25+29:15
443Nemes Cristian672:45:26+36:16
586Tamas Marcel682:45:33+36:23
660Jászberényi Áron763:01:33+52:23
 
 
 
25 km férfi kajak 2 (5)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
199Heincz-Urbán 1:58:170:00Urbán IstvánHeincz Sándor
268Fehér-Bárdossy 2:26:01+27:44Bárdossy EszterFehér Gyula
328Éleskajak 2:43:25+45:08Pintér EmeseMagyar László
469Novák-Pakányi 3:19:40+1:21:23Novák BencePakányi Péter
554Vas csapat3:45:42+1:47:25Vas-Csitei TímeaVas Zoltán
 
 
 
25 km női surfski (5)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
129Nagy Zsuzsa632:43:310:00
250Gohér Tímea763:08:15+24:44
331Kubinyi Szilvi773:18:38+35:07
436Berdin Laura004:12:52+1:29:21
592Csépe Panka024:12:53+1:29:22
 
 
 
25 km női kajak 2 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
17Gál-Vannai 2:19:470:00Gál KatalinVannai Judit
 
 
 
25 km női PE tengeri kajak 1 (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
112Ökrös Gabriella743:00:300:00
294Terge Zsuzsa674:36:49+1:36:19
 
 
 
25 km női tengeri kajak 1 (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
149Balogh Emese832:52:370:00
264Regele Barbara803:08:14+15:37
 
 
 
25 km férfi OC1 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
118Németh Attila753:01:000:00
 
 
 
25 km férfi PE tengeri kajak 1 (7)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
165Teller Gábor762:49:430:00
215Vincze Gábor663:09:29+19:46
3102Tóth Attila Gábor773:32:29+42:46
410Kálmánczhelyi Gábor513:33:16+43:33
547Galántha István774:24:36+1:34:53
623Bódi János774:24:40+1:34:57
795Novotny György654:35:28+1:45:45
 
 
 
25 km férfi surfski 1 (14)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
198Arany János782:15:330:00
217Nagy Zoltán632:21:36+6:03
338Bagyinszki Zoltán702:21:56+6:23
493Gruber János742:24:45+9:12
534Suga János642:28:12+12:39
681Molnár Gábor742:34:10+18:37
774Gesztes Balázs712:38:41+23:08
891Csépe Zoltán722:40:45+25:12
984Szepesi Sándor792:43:31+27:58
1071Tóth Gábor732:50:54+35:21
1135Berdin Laci702:52:14+36:41
1230Stenszky Gábor852:53:45+38:12
1332Kaszap Gábor813:03:11+47:38
1475Krizman Tamás913:14:12+58:39
 
 
 
25 km férfi engeri kajak 1 (9)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
163Bacsa György672:26:010:00
280Szalóki János722:34:49+8:48
320Szekeres Miklós692:40:45+14:44
427Éles Krisztián2:45:25+19:24
541Benke Kálmán542:48:46+22:45
676Balázs Ádám702:49:23+23:22
744Behun Jan652:52:37+26:36
79Fára Gábor592:52:37+26:36
916Nagy János643:09:24+43:23
 
 
 
42 km férfi K1 és PK1 (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
121Csima Ferenc723:16:140:00
22Gáspár András754:44:24+1:28:10
 
 
 
42 km férfi kajak 2 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
158Szalka-Márta 5:43:550:00Szalka MarcellMárta Attila
 
 
 
42 km férfi kenu (2)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
1663-as kenu: Denke Sándor4:29:520:00Aipli SándorSzabó Attila
267Koch-Rozgonyi 5:04:28+34:36Koch Marianne JudithRozgonyi László
 
 
 
42 km női PE tengeri kajak 1 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
111Nagy Éva585:16:490:00
 
 
 
42 km férfi OC1 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
13Salbert Imre795:45:450:00
 
 
 
42 km férfi PE tengeri kajak 1 (6)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
159Szalka János dr.674:45:450:00
226Frank József655:06:10+20:25
351Katona Gábor685:28:05+42:20
433Kozma Attila785:45:07+59:22
579Tass Zoltán695:46:28+1:00:43
646Benkovics László556:09:26+1:23:41
 
 
 
42 km sárkányhajó (3)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
14Tatai Sárkányok4:01:570:00
28Vadlibák Sárkányhajó csapat4:23:11+21:14
370Pénzügyőr SE Sárkányfajzatok4:37:48+35:51
 
 
 
42 km férfi surfski 1 (1)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
137Szám Kristóf745:05:490:00
 
 
 
42 km férfi tengeri kajak 1 (5)
HelyRajtszNévSzülIdőKül.Csapattag1Csapattag2
140Turi Attila704:03:430:00
248Taubner Zoltan654:09:08+5:25
339Ángyán Ferenc695:04:29+1:00:46
483Baráth Ferenc725:41:30+1:37:47
542Kotsis Adam726:15:53+2:12:10