Bakonyi Karácsony 2016H 2016.12.19. 14:33
Részidős eredményekkészítette: OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2015

 
Félm. Fiú 15-20 (3)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Dévay Márk1:23:4225:060:00(1)41:430:00(1)1:23:420:00(1)41:4341:43
Székesfehérvár25:060:00(1)16:370:00(1)41:590:00(1)*117*117
 
2Bottka Bálint2:05:4733:38+8:32(2)57:52+16:09(2)2:05:47+42:05(2)
Lovasberény33:38+8:32(2)24:14+7:37(3)1:07:55+25:56(2)
 
3Vass Boldizsár2:08:1735:32+10:26(3)58:17+16:34(3)2:08:17+44:35(3)
Alcsútdoboz35:32+10:26(3)22:45+6:08(2)1:10:00+28:01(3)
 
 
 
 
Félm. Felnőtt férfi (36)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Krár Máté1:31:0526:020:00(1)43:360:00(1)1:31:050:00(1)
Mór26:020:00(1)17:340:00(1)47:290:00(1)
 
2Török Csaba1:36:140.0045:41+2:05(2)1:36:14+5:09(2)
Budapest45:41+28:07(32)50:33+3:04(3)
 
3Kaluz Ákos Bertalan1:36:3428:10+2:08(2)46:48+3:12(3)1:36:34+5:29(3)
Honvéd Szondi SE28:10+2:08(2)18:38+1:04(2)49:46+2:17(2)
 
4Hegyi Péter1:38:1228:12+2:10(3)47:00+3:24(4)1:38:12+7:07(4)
ZASZ28:12+2:10(3)18:48+1:14(3)51:12+3:43(6)
 
5Pap Zoltán1:38:1628:23+2:21(4)47:16+3:40(5)1:38:16+7:11(5)
Győr28:23+2:21(4)18:53+1:19(4)51:00+3:31(5)
 
6Szocsevka Gábor1:38:3028:34+2:32(5)47:36+4:00(6)1:38:30+7:25(6)
Csót28:34+2:32(5)19:02+1:28(5)50:54+3:25(4)
 
7Paksi Sándor1:40:3729:12+3:10(7)48:33+4:57(7)1:40:37+9:32(7)
Pápa29:12+3:10(7)19:21+1:47(7)52:04+4:35(7)
 
8Orsós Zsolt1:41:2029:40+3:38(9)48:54+5:18(9)1:41:20+10:15(8)
Pápa-Borsósgyőr29:40+3:38(9)19:14+1:40(6)52:26+4:57(8)
 
9Szedmák Péter1:42:3529:15+3:13(8)48:47+5:11(8)1:42:35+11:30(9)
29:15+3:13(8)19:32+1:58(8)53:48+6:19(9)
 
10Koródi Gábor1:45:3030:08+4:06(10)50:26+6:50(11)1:45:30+14:25(10)
Záróbusz Felvezetők ESK30:08+4:06(10)20:18+2:44(9)55:04+7:35(11)
 
11Halász László1:45:5429:10+3:08(6)49:29+5:53(10)1:45:54+14:49(11)
Tatabánya29:10+3:08(6)20:19+2:45(10)56:25+8:56(12)
 
12Pénzes Bence1:47:4933:05+7:03(18)53:32+9:56(14)1:47:49+16:44(12)
Pápa33:05+7:03(18)20:27+2:53(11)54:17+6:48(10)
 
13Szabados Gergely1:50:2931:15+5:13(11)53:07+9:31(12)1:50:29+19:24(13)
Kecskemét31:15+5:13(11)21:52+4:18(14)57:22+9:53(14)
 
14Kusztor Ferenc1:51:1231:41+5:39(12)53:46+10:10(15)1:51:12+20:07(14)
Csót31:41+5:39(12)22:05+4:31(17)57:26+9:57(15)
 
15Vlád Gábor1:53:1334:29+8:27(22)56:18+12:42(19)1:53:13+22:08(15)
Chinoin SC34:29+8:27(22)21:49+4:15(13)56:55+9:26(13)
 
16Németh Ferenc1:54:0331:46+5:44(13)53:16+9:40(13)1:54:03+22:58(16)
Ászár31:46+5:44(13)21:30+3:56(12)1:00:47+13:18(18)
 
17Giacomo Gherardi1:54:1231:53+5:51(14)53:57+10:21(16)1:54:12+23:07(17)
Albino BG31:53+5:51(14)22:04+4:30(16)1:00:15+12:46(17)
 
18Petres Gyula1:55:3033:43+7:41(20)56:26+12:50(20)1:55:30+24:25(18)
Marathon TKE33:43+7:41(20)22:43+5:09(18)59:04+11:35(16)
 
19Vass Peti1:58:3732:34+6:32(16)54:33+10:57(17)1:58:37+27:32(19)
Győrújbarát32:34+6:32(16)21:59+4:25(15)1:04:04+16:35(21)
 
20Libis Péter1:59:2333:23+7:21(19)57:08+13:32(22)1:59:23+28:18(20)
Márkó33:23+7:21(19)23:45+6:11(24)1:02:15+14:46(19)
 
 
 
 
Félm. Férfi szenior (38)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Dr. Gyarmati Erik1:34:0026:490:00(1)44:180:00(1)1:34:000:00(1)
Székesfehérvár26:490:00(1)17:290:00(1)49:42+0:22(2)
 
2Fürstner Balázs1:34:5827:39+0:50(2)45:38+1:20(2)1:34:58+0:58(2)
Veszprém27:39+0:50(2)17:59+0:30(2)49:200:00(1)
 
3Kassai Zoltán1:38:0128:55+2:06(3)48:08+3:50(3)1:38:01+4:01(3)
Székesfehérvár28:55+2:06(3)19:13+1:44(5)49:53+0:33(4)
 
4Baranyai Tamás1:38:0229:46+2:57(6)48:17+3:59(4)1:38:02+4:02(4)
Tordasi Futóklub29:46+2:57(6)18:31+1:02(3)49:45+0:25(3)
 
5Kubovics Árpád1:40:2729:34+2:45(4)48:36+4:18(5)1:40:27+6:27(5)
Dunaújváros29:34+2:45(4)19:02+1:33(4)51:51+2:31(5)
 
6Kelemen Attila1:45:4030:29+3:40(7)50:36+6:18(7)1:45:40+11:40(6)
Strucc Futóklub30:29+3:40(7)20:07+2:38(6)55:04+5:44(9)
 
7Varga Elemér1:45:5130:40+3:51(9)51:55+7:37(9)1:45:51+11:51(7)
Veszprémi Triatlon Egylet30:40+3:51(9)21:15+3:46(13)53:56+4:36(6)
 
8Bősze Boldizsár1:46:1130:37+3:48(8)51:27+7:09(8)1:46:11+12:11(8)
Vászoly30:37+3:48(8)20:50+3:21(11)54:44+5:24(8)
 
9Balogh Ferenc1:46:2829:37+2:48(5)49:51+5:33(6)1:46:28+12:28(9)
Simontornya29:37+2:48(5)20:14+2:45(7)56:37+7:17(10)
 
10Nagy Miklós1:47:1832:57+6:08(14)53:13+8:55(12)1:47:18+13:18(10)
Tapolcai Trappolók32:57+6:08(14)20:16+2:47(8)54:05+4:45(7)
 
11Aschenbrenner Zsolt1:49:3631:48+4:59(11)52:37+8:19(11)1:49:36+15:36(11)
Sashegyi Gepárdok31:48+4:59(11)20:49+3:20(10)56:59+7:39(11)
 
12Palkovits Attila1:51:0831:00+4:11(10)52:10+7:52(10)1:51:08+17:08(12)
Strucc Futóklub31:00+4:11(10)21:10+3:41(12)58:58+9:38(15)
 
13Szalkai Zsolt1:51:0933:19+6:30(15)53:48+9:30(14)1:51:09+17:09(13)
Tapolca33:19+6:30(15)20:29+3:00(9)57:21+8:01(12)
 
14Horthy Krisztián1:51:5031:56+5:07(12)53:30+9:12(13)1:51:50+17:50(14)
Környe31:56+5:07(12)21:34+4:05(14)58:20+9:00(13)
 
15Pintér András1:56:140.0057:15+12:57(18)1:56:14+22:14(15)
Tárnok Sprint SE57:15+39:46(37)58:59+9:39(16)
 
16Major Lajos1:56:2435:11+8:22(21)57:25+13:07(19)1:56:24+22:24(16)
Csákvár35:11+8:22(21)22:14+4:45(15)58:59+9:39(16)
 
17Horváth Zsolt1:57:2932:04+5:15(13)54:30+10:12(15)1:57:29+23:29(17)
Vámosszabadi32:04+5:15(13)22:26+4:57(16)1:02:59+13:39(20)
 
18Léránt Péter1:58:2136:11+9:22(26)59:31+15:13(24)1:58:21+24:21(18)
Keszthely36:11+9:22(26)23:20+5:51(19)58:50+9:30(14)
 
19Biros Zoltán2:00:5334:38+7:49(20)58:14+13:56(22)2:00:53+26:53(19)
Pécsely34:38+7:49(20)23:36+6:07(21)1:02:39+13:19(18)
 
20Ary Bence2:00:5734:17+7:28(19)57:05+12:47(16)2:00:57+26:57(20)
Budapest34:17+7:28(19)22:48+5:19(17)1:03:52+14:32(23)
 
 
 
 
Félm. Férfi masters (13)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Bosio Renzo1:30:490.0042:120:00(1)1:30:490:00(1)
Bergamo42:12+21:32(11)48:370:00(1)
 
2Fülöp József1:48:5531:180:00(1)51:58+9:46(2)1:48:55+18:06(2)
Dunabogdány31:180:00(1)20:400:00(1)56:57+8:20(2)
 
3Dr. Koltai Miklós1:53:3332:52+1:34(4)54:37+12:25(4)1:53:33+22:44(3)
SZoESE32:52+1:34(4)21:45+1:05(2)58:56+10:19(3)
 
4Dr. Gonda Péter1:53:3632:48+1:30(3)54:35+12:23(3)1:53:36+22:47(4)
Kéthely32:48+1:30(3)21:47+1:07(4)59:01+10:24(4)
 
5Lovász Károly1:54:4933:01+1:43(5)55:11+12:59(6)1:54:49+24:00(5)
Budakalász33:01+1:43(5)22:10+1:30(5)59:38+11:01(5)
 
6Szűcs Ervin1:57:2132:30+1:12(2)54:51+12:39(5)1:57:21+26:32(6)
Roverservis32:30+1:12(2)22:21+1:41(6)1:02:30+13:53(6)
 
7Fülöp Attila1:59:2934:04+2:46(7)55:49+13:37(7)1:59:29+28:40(7)55:49
Győr34:04+2:46(7)21:45+1:05(2)1:03:40+15:03(7)*117
 
8Betlehem Attila2:01:010.000.002:01:01+30:12(8)
2:01:01+1:12:24(13)
 
9Bezeczki László2:07:4633:51+2:33(6)58:04+15:52(8)2:07:46+36:57(9)
Balatonfűzfő33:51+2:33(6)24:13+3:33(7)1:09:42+21:05(10)
 
10Geröly Csaba2:08:4734:57+3:39(8)59:13+17:01(9)2:08:47+37:58(10)
SZoESE34:57+3:39(8)24:16+3:36(8)1:09:34+20:57(9)
 
11Földesi József2:12:2437:30+6:12(9)1:03:07+20:55(10)2:12:24+41:35(11)
Tapolcai Trappolók37:30+6:12(9)25:37+4:57(9)1:09:17+20:40(8)
 
12Varga László2:32:5645:00+13:42(11)0.002:32:56+1:02:07(12)
Budapest45:00+13:42(11)1:47:56+59:19(12)
 
13Nemsics Ákos2:38:3143:02+11:44(10)1:11:36+29:24(11)2:38:31+1:07:42(13)
Csipkerek43:02+11:44(10)28:34+7:54(10)1:26:55+38:18(11)
 
 
 
 
Félm. Női felnőtt (15)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Heim Andrea1:49:4930:130:00(1)51:170:00(1)1:49:490:00(1)
Bakonybél30:130:00(1)21:040:00(1)58:320:00(1)
 
2Valkó Veronika1:59:1336:00+5:47(4)59:14+7:57(4)1:59:13+9:24(2)
Honvéd Arrabona SE36:00+5:47(4)23:14+2:10(4)59:59+1:27(2)
 
3Dósa Judit1:59:2635:04+4:51(2)58:01+6:44(2)1:59:26+9:37(3)
Alsóörs35:04+4:51(2)22:57+1:53(2)1:01:25+2:53(3)
 
4Kadlecsik Angéla2:02:5235:16+5:03(3)58:27+7:10(3)2:02:52+13:03(4)
Káloz35:16+5:03(3)23:11+2:07(3)1:04:25+5:53(4)
 
5Prekáczka Zsófia2:07:2136:53+6:40(5)1:01:27+10:10(5)2:07:21+17:32(5)
Budapest36:53+6:40(5)24:34+3:30(5)1:05:54+7:22(5)
 
6Szabados Sára2:12:3538:20+8:07(6)1:03:05+11:48(6)2:12:35+22:46(6)
Kecskemét38:20+8:07(6)24:45+3:41(6)1:09:30+10:58(7)
 
7Petres-Szűcs Tünde2:12:5439:36+9:23(7)1:05:01+13:44(7)2:12:54+23:05(7)
Marathon TKE39:36+9:23(7)25:25+4:21(7)1:07:53+9:21(6)
 
8Kállay Petra2:19:2940:34+10:21(8)1:06:56+15:39(8)2:19:29+29:40(8)
Érd40:34+10:21(8)26:22+5:18(8)1:12:33+14:01(8)
 
9Kőszegi Roberta2:25:5943:33+13:20(13)1:11:14+19:57(12)2:25:59+36:10(9)
Perkáta43:33+13:20(13)27:41+6:37(11)1:14:45+16:13(9)
 
10Barka-Kis Andrea2:26:1943:37+13:24(14)1:11:23+20:06(13)2:26:19+36:30(10)
Tinnye43:37+13:24(14)27:46+6:42(12)1:14:56+16:24(10)
 
11Czégér Krisztina2:26:2440:54+10:41(9)1:07:35+16:18(9)2:26:24+36:35(11)
Márkó40:54+10:41(9)26:41+5:37(9)1:18:49+20:17(11)
 
12Kiss Diána2:29:2942:25+12:12(11)1:09:29+18:12(11)2:29:29+39:40(12)
Tatabánya42:25+12:12(11)27:04+6:00(10)1:20:00+21:28(13)
 
13Kelemen Lilla2:31:0941:10+10:57(10)1:09:08+17:51(10)2:31:09+41:20(13)
Sződliget41:10+10:57(10)27:58+6:54(13)1:22:01+23:29(14)
 
14Tóth Rebeka2:31:2942:43+12:30(12)1:11:34+20:17(14)2:31:29+41:40(14)
FUTARÁTÓT42:43+12:30(12)28:51+7:47(14)1:19:55+21:23(12)
 
15Némethné Hamza Katalin2:48:4047:29+17:16(15)1:20:16+28:59(15)2:48:40+58:51(15)
Esztergomi Futóművek47:29+17:16(15)32:47+11:43(15)1:28:24+29:52(15)
 
 
 
 
Félm. Női szenior (10)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Fábri Andrea1:46:4729:360:00(1)49:190:00(1)1:46:470:00(1)
Balassagyarmat29:360:00(1)19:430:00(1)57:280:00(1)
 
2Belánszky Katalin1:55:5034:47+5:11(3)57:03+7:44(3)1:55:50+9:03(2)
Budapest34:47+5:11(3)22:16+2:33(2)58:47+1:19(2)
 
3Czibók Ágnes2:00:1933:30+3:54(2)56:47+7:28(2)2:00:19+13:32(3)
33:30+3:54(2)23:17+3:34(3)1:03:32+6:04(3)
 
4Boross Laura2:09:0035:57+6:21(4)1:00:08+10:49(4)2:09:00+22:13(4)
Tordasi Futóklub35:57+6:21(4)24:11+4:28(4)1:08:52+11:24(4)
 
5Fákó Enikő2:13:3339:01+9:25(6)1:03:50+14:31(5)2:13:33+26:46(5)
SZVISE39:01+9:25(6)24:49+5:06(5)1:09:43+12:15(5)
 
6Haypál Orsi2:16:1937:26+7:50(5)0.002:16:19+29:32(6)
Budaörs37:26+7:50(5)1:38:53+41:25(8)
 
7Vasáros Lívia2:27:3842:46+13:10(9)0.002:27:38+40:51(7)
Komárom42:46+13:10(9)1:44:52+47:24(9)
 
8Dósai Mónika2:30:1139:24+9:48(7)1:06:37+17:18(6)2:30:11+43:24(8)
Solymár39:24+9:48(7)27:13+7:30(6)1:23:34+26:06(7)
 
9Ápelesz Marianna2:31:0142:10+12:34(8)1:10:37+21:18(7)2:31:01+44:14(9)
Mountain Runners Team42:10+12:34(8)28:27+8:44(7)1:20:24+22:56(6)
 
10Szente Renáta3:20:2951:11+21:35(10)1:31:06+41:47(8)3:20:29+1:33:42(10)
Budapest51:11+21:35(10)39:55+20:12(8)1:49:23+51:55(10)
 
 
 
 
Félm. Női masters (3)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)2(117)Cél
 
1Fazakas Margit2:15:2940:240:00(1)1:06:190:00(1)2:15:290:00(1)
Marathon TKE40:240:00(1)25:550:00(1)1:09:100:00(1)
 
2Molnár Irma2:16:110.001:06:44+0:25(2)2:16:11+0:42(2)
Székesfehérvár1:06:44+40:49(3)1:09:27+0:17(2)
 
3Márkusné Jutka2:27:3943:17+2:53(2)1:11:44+5:25(3)2:27:39+12:10(3)
Székesfehérvár43:17+2:53(2)28:27+2:32(2)1:15:55+6:45(3)
 
 
 
 
Minim. Fiú 15-20 (5)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Dévay Zsombor43:5725:070:00(1)43:570:00(1)
Székesfehérvár25:070:00(1)18:500:00(1)
 
2Papp Ferenc56:2731:06+5:59(2)56:27+12:30(2)
Nemesvámos31:06+5:59(2)25:21+6:31(2)
 
3Kovács-Biró József1:06:4436:36+11:29(3)1:06:44+22:47(3)
VTE36:36+11:29(3)30:08+11:18(4)
 
4Isfan Dániel1:08:1838:22+13:15(4)1:08:18+24:21(4)
Marcali38:22+13:15(4)29:56+11:06(3)
 
5Neszveda Péter1:23:390.001:23:39+39:42(5)
Szigetmonostor1:23:39+1:04:49(5)
 
 
 
 
Minim. Felnőtt férfi (18)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Molnár Máté46:5625:040:00(1)46:560:00(1)
Veszprém25:040:00(1)21:520:00(1)
 
2Márkus János51:2128:50+3:46(3)51:21+4:25(2)
Szingo SE28:50+3:46(3)22:31+0:39(2)
 
3Bakos Szasa51:4629:14+4:10(4)51:46+4:50(3)
Győr29:14+4:10(4)22:32+0:40(3)
 
4Horváth Csaba53:2630:24+5:20(5)53:26+6:30(4)
Bábolna30:24+5:20(5)23:02+1:10(4)
 
5Magyar Károly56:4232:59+7:55(7)56:42+9:46(5)
Szombathely32:59+7:55(7)23:43+1:51(5)
 
6Molnár Róbert57:0432:02+6:58(6)57:04+10:08(6)
Balatonakarattya32:02+6:58(6)25:02+3:10(7)
 
7Szabó György Vilmos59:2534:26+9:22(9)59:25+12:29(7)
CardioMAX SE34:26+9:22(9)24:59+3:07(6)
 
8Makrai Márton1:02:5733:40+8:36(8)1:02:57+16:01(8)
Energia Vasas Alpesi Rózsa SE33:40+8:36(8)29:17+7:25(11)
 
9Hahn Mihály1:06:4037:39+12:35(10)1:06:40+19:44(9)
Nagydorog37:39+12:35(10)29:01+7:09(10)
 
10Farkas Ádám1:07:4339:47+14:43(11)1:07:43+20:47(10)
Kaposújlak39:47+14:43(11)27:56+6:04(8)
 
11Ertl Mátyás1:09:3340:49+15:45(12)1:09:33+22:37(11)
Budapest40:49+15:45(12)28:44+6:52(9)
 
12Kovács Gábor1:15:2341:13+16:09(13)1:15:23+28:27(12)
Kömlőd41:13+16:09(13)34:10+12:18(13)
 
13Istráb Gergely1:17:1845:11+20:07(14)1:17:18+30:22(13)
Győr45:11+20:07(14)32:07+10:15(12)
 
14Karácsonyi Béla1:24:140.001:24:14+37:18(14)
Cegléd1:24:14+1:02:22(17)
 
15Kovács Viktor1:24:160.001:24:16+37:20(15)
Cegléd1:24:16+1:02:24(18)
 
16Németh László1:25:0348:27+23:23(15)1:25:03+38:07(16)
Tihany48:27+23:23(15)36:36+14:44(15)
 
17Pethő Csaba1:25:0548:33+23:29(16)1:25:05+38:09(17)
Balatonfüred48:33+23:29(16)36:32+14:40(14)
 
18Szunyogh Péter1:38:3627:40+2:36(2)1:38:36+51:40(18)46:06
Lenti27:40+2:36(2)1:10:56+49:04(16)*117
 
 
 
 
Minim. Férfi szenior (17)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Holczer Péter49:130.0049:130:00(1)
Runberries49:13+25:59(17)
 
2Nyevrikel Lajos52:3429:20+0:03(2)52:34+3:21(2)
Honvéd Arrabona SE29:20+0:03(2)23:140:00(1)
 
3Gáspár Ferenc53:0929:47+0:30(3)53:09+3:56(3)
Balatonkenese29:47+0:30(3)23:22+0:08(2)
 
4Pap József53:4629:170:00(1)53:46+4:33(4)
Mountain Runners Team29:170:00(1)24:29+1:15(4)
 
5Dr. Fürtös András54:0729:56+0:39(4)54:07+4:54(5)
Sopron29:56+0:39(4)24:11+0:57(3)
 
6Varga András57:4332:56+3:39(7)57:43+8:30(6)
Győr32:56+3:39(7)24:47+1:33(5)
 
7Edvi Tibor58:1132:45+3:28(5)58:11+8:58(7)
Futóbarátok32:45+3:28(5)25:26+2:12(6)
 
8Kálmán Attila58:3732:47+3:30(6)58:37+9:24(8)
Budapest32:47+3:30(6)25:50+2:36(7)
 
9Wéber Krisztián Csongor1:02:0035:02+5:45(8)1:02:00+12:47(9)
Budapest35:02+5:45(8)26:58+3:44(8)
 
10Steiner Péter1:11:4540:32+11:15(10)1:11:45+22:32(10)
Fertőszentmiklós40:32+11:15(10)31:13+7:59(9)
 
11Turi Zoltán1:12:0339:29+10:12(9)1:12:03+22:50(11)
Budapest39:29+10:12(9)32:34+9:20(11)
 
12Körmendi Béla1:13:0040:44+11:27(11)1:13:00+23:47(12)
Várpalota40:44+11:27(11)32:16+9:02(10)
 
13Németh Mihály Zsolt1:16:4343:14+13:57(12)1:16:43+27:30(13)
Csemő43:14+13:57(12)33:29+10:15(12)
 
14Pavlik Gábor1:18:5945:13+15:56(13)1:18:59+29:46(14)
Székesfehérvár45:13+15:56(13)33:46+10:32(13)
 
15Szászfai Gábor1:20:4646:15+16:58(14)1:20:46+31:33(15)
TTT46:15+16:58(14)34:31+11:17(14)
 
16Tóth Gábor1:31:4448:55+19:38(15)1:31:44+42:31(16)
Budapest48:55+19:38(15)42:49+19:35(16)
 
17Tóth Zoltán1:33:4953:41+24:24(16)1:33:49+44:36(17)
Veresegyház53:41+24:24(16)40:08+16:54(15)
 
 
 
 
Minim. Férfi masters (14)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Képesi József57:2931:390:00(1)57:290:00(1)
Bakonycsernye31:390:00(1)25:50+1:27(3)
 
2Szapáry Béla58:0932:54+1:15(2)58:09+0:40(2)
Balatonalmádi32:54+1:15(2)25:15+0:52(2)
 
3Bikki Sándor1:00:5533:04+1:25(3)1:00:55+3:26(3)
Alsóörs33:04+1:25(3)27:51+3:28(7)
 
4Sándor Csaba1:01:2835:20+3:41(4)1:01:28+3:59(4)
Nagylók35:20+3:41(4)26:08+1:45(4)
 
5Szabó Csaba1:02:1835:55+4:16(5)1:02:18+4:49(5)
Százhalombatta35:55+4:16(5)26:23+2:00(5)
 
6Wimmer László1:02:4938:26+6:47(9)1:02:49+5:20(6)
Futapét38:26+6:47(9)24:230:00(1)
 
7Kelemen Tibor1:02:5936:05+4:26(6)1:02:59+5:30(7)
Dozmat36:05+4:26(6)26:54+2:31(6)
 
8Szám Lajos1:08:2538:29+6:50(10)1:08:25+10:56(8)
Tapolca38:29+6:50(10)29:56+5:33(9)
 
9Koren Pál1:08:4640:29+8:50(11)1:08:46+11:17(9)
Futapest40:29+8:50(11)28:17+3:54(8)
 
10Magyar Gábor1:09:3238:16+6:37(8)1:09:32+12:03(10)
Balatonendréd38:16+6:37(8)31:16+6:53(10)
 
11Dr. Komjáti Sándor1:10:0037:23+5:44(7)1:10:00+12:31(11)
Tapolca-Diszel37:23+5:44(7)32:37+8:14(12)
 
12Németh Gyula1:11:380.001:11:38+14:09(12)
Cserszegtomaj1:11:38+47:15(14)
 
13Mocsári Attila1:14:1441:41+10:02(12)1:14:14+16:45(13)
Budapest41:41+10:02(12)32:33+8:10(11)
 
14Hegedüs István1:19:0245:19+13:40(13)1:19:02+21:33(14)
VVSi45:19+13:40(13)33:43+9:20(13)
 
 
 
 
Minim. Fiú gyerek (3)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Hahn Máriusz59:1630:340:00(1)59:160:00(1)
Paksi SE30:340:00(1)28:42+1:03(2)
 
2Cseke Bulcsú Levente59:3932:00+1:26(2)59:39+0:23(2)
Etyek32:00+1:26(2)27:390:00(1)
 
3Holczer Dávid1:08:4139:34+9:00(3)1:08:41+9:25(3)
Budapest39:34+9:00(3)29:07+1:28(3)
 
 
 
 
Minim. Lány ifi (4)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Hideg Nóra1:00:4134:410:00(1)1:00:410:00(1)
Szingo Balaton Team34:410:00(1)26:000:00(1)
 
2Kuti Nina1:16:0544:53+10:12(2)1:16:05+15:24(2)
Székesfehérvár44:53+10:12(2)31:12+5:12(2)
 
3Kemény Maja1:33:1551:45+17:04(3)1:33:15+32:34(3)
Szentgál51:45+17:04(3)41:30+15:30(3)
 
4Izsák Anna1:48:211:04:36+29:55(4)1:48:21+47:40(4)
FuTeam SE1:04:36+29:55(4)43:45+17:45(4)
 
 
 
 
Minim. Női felnőtt (22)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Juhász Rebeka59:1333:160:00(1)59:130:00(1)
VEDAC33:160:00(1)25:570:00(1)
 
2Gyarmati Andrea1:02:4036:14+2:58(3)1:02:40+3:27(2)
Budapest36:14+2:58(3)26:26+0:29(2)
 
3Kovács Kriszta1:02:5834:35+1:19(2)1:02:58+3:45(3)
Csesznek34:35+1:19(2)28:23+2:26(3)
 
4Kavin Margit1:05:5137:20+4:04(4)1:05:51+6:38(4)
Őrbottyán37:20+4:04(4)28:31+2:34(4)
 
5Molnár Zsuzsanna1:10:1639:26+6:10(5)1:10:16+11:03(5)
Csehbánya39:26+6:10(5)30:50+4:53(5)
 
6Steiner Szilvia1:11:4240:31+7:15(6)1:11:42+12:29(6)
Fertőszentmiklós40:31+7:15(6)31:11+5:14(6)
 
7Szécsi Nóra1:12:0940:42+7:26(7)1:12:09+12:56(7)
Budapest40:42+7:26(7)31:27+5:30(7)
 
8Csomor Renáta1:15:0041:36+8:20(8)1:15:00+15:47(8)
Bakonybél41:36+8:20(8)33:24+7:27(10)
 
9Töltési Erika1:15:5343:05+9:49(9)1:15:53+16:40(9)
Győr43:05+9:49(9)32:48+6:51(8)
 
10Kocsis Gabriella1:16:2943:10+9:54(10)1:16:29+17:16(10)
Budapest43:10+9:54(10)33:19+7:22(9)
 
11Balogh Alma1:19:0344:50+11:34(12)1:19:03+19:50(11)
Nagylók44:50+11:34(12)34:13+8:16(12)
 
12Farkas Lilla1:19:0544:44+11:28(11)1:19:05+19:52(12)
Győr44:44+11:28(11)34:21+8:24(13)
 
13Márkus Ibolya1:19:1145:10+11:54(14)1:19:11+19:58(13)
Győr45:10+11:54(14)34:01+8:04(11)
 
14Horthyné Németh Szilvia1:21:020.001:21:02+21:49(14)
Környe1:21:02+55:05(22)
 
15Csábi Anita1:22:4046:38+13:22(15)1:22:40+23:27(15)
Budapest46:38+13:22(15)36:02+10:05(14)
 
16Balogh Ágnes1:22:4144:56+11:40(13)1:22:41+23:28(16)
Budapest44:56+11:40(13)37:45+11:48(16)
 
17Polgár Krisztina1:29:1251:42+18:26(17)1:29:12+29:59(17)
Budapest51:42+18:26(17)37:30+11:33(15)
 
18László Marianna1:31:4248:53+15:37(16)1:31:42+32:29(18)
Budapest48:53+15:37(16)42:49+16:52(19)
 
19Varga Andrea1:33:1451:47+18:31(18)1:33:14+34:01(19)
Győr51:47+18:31(18)41:27+15:30(18)
 
20Tóth Mónika1:33:5253:46+20:30(19)1:33:52+34:39(20)
Veresegyház53:46+20:30(19)40:06+14:09(17)
 
 
 
 
Minim. Női szenior (22)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Kocsán Éva58:1832:410:00(1)58:180:00(1)
Budapest32:410:00(1)25:370:00(1)
 
2Bonyhádi Szilvia1:09:0839:05+6:24(2)1:09:08+10:50(2)
Veszprém39:05+6:24(2)30:03+4:26(4)
 
3Kovács Andrea1:09:3540:47+8:06(5)1:09:35+11:17(3)
Budapest40:47+8:06(5)28:48+3:11(2)
 
4Stréli Erika1:10:0240:40+7:59(4)1:10:02+11:44(4)
Budapest40:40+7:59(4)29:22+3:45(3)
 
5Cseke-Nagy Bernadett1:10:0639:20+6:39(3)1:10:06+11:48(5)
Etyek39:20+6:39(3)30:46+5:09(5)
 
6Szemenyei Krisztina1:12:230.001:12:23+14:05(6)
Székesfehérvár1:12:23+46:46(18)
 
7Rugovicsné Végh Szilvia1:13:4641:31+8:50(6)1:13:46+15:28(7)
Gyulafirátót41:31+8:50(6)32:15+6:38(7)
 
8Dr. Mayr Ildikó1:14:4042:58+10:17(7)1:14:40+16:22(8)
Sopron42:58+10:17(7)31:42+6:05(6)
 
9Morva Melinda1:15:5543:00+10:19(8)1:15:55+17:37(9)
Dorog43:00+10:19(8)32:55+7:18(8)
 
10Papp Marianna1:16:1343:12+10:31(12)1:16:13+17:55(10)
Székesfehérvár43:12+10:31(12)33:01+7:24(9)
 
11Tóth Hedvig1:16:2743:09+10:28(11)1:16:27+18:09(11)
Budapest43:09+10:28(11)33:18+7:41(10)
 
12Papkeszi Mónika1:16:4143:22+10:41(13)1:16:41+18:23(12)
Nógrádsáp43:22+10:41(13)33:19+7:42(11)
 
13Végső Éva1:17:160.001:17:16+18:58(13)
Csorna1:17:16+51:39(19)
 
14Árkiné Mónika1:18:200.001:18:20+20:02(14)
Pénzügyőr SE1:18:20+52:43(20)
 
15Csillag Rita1:18:3843:03+10:22(9)1:18:38+20:20(15)
Paks43:03+10:22(9)35:35+9:58(14)
 
16Vecseriné Nyakas Erika1:18:4143:07+10:26(10)1:18:41+20:23(16)
Keszthely43:07+10:26(10)35:34+9:57(13)
 
17Kovács Istvánné Zsuzsa1:20:4746:18+13:37(14)1:20:47+22:29(17)
Bánd46:18+13:37(14)34:29+8:52(12)
 
18Bujtásné Tóth Erzsébet1:24:5748:30+15:49(16)1:24:57+26:39(18)
Balatonfüred48:30+15:49(16)36:27+10:50(15)
 
19Pethő Krisztina1:24:5948:19+15:38(15)1:24:59+26:41(19)
Balatonfüred48:19+15:38(15)36:40+11:03(16)
 
20Traxler Emília1:38:380.001:38:38+40:20(20)
Tinnye1:38:38+1:13:01(21)
 
 
 
 
Minim. Női masters (5)
HelyNévIdőMegj.Jóváírás -
1(52)Cél
 
1Bakos Judit1:05:4937:140:00(1)1:05:490:00(1)
Budapest37:140:00(1)28:350:00(1)
 
2Csigó Zsuzsanna1:11:5439:58+2:44(2)1:11:54+6:05(2)
Nyúl39:58+2:44(2)31:56+3:21(4)
 
3Molnár Éva1:13:3243:40+6:26(3)1:13:32+7:43(3)
Keszthely43:40+6:26(3)29:52+1:17(2)
 
4Szabó Csabáné1:15:0243:47+6:33(4)1:15:02+9:13(4)
Százhalombatta43:47+6:33(4)31:15+2:40(3)
 
5Ország Andrea1:48:561:04:44+27:30(5)1:48:56+43:07(5)
Budapest1:04:44+27:30(5)44:12+15:37(5)